Apžvalgos

2018 08 21

Pagaliau gavome progą išbandyti vieną iš laukiamiausių šių metų telefonų, „Samsung Galaxy Note9“. „Note“ telefonų serija jau ne pirmus metus stebina išmaniųjų telefonų entuziastus, bet ar šiemet „Samsung“ pavyko pateisinti milžinišką naujojo flagmano kainą?

Dizainas nestebina, bet vis tiek džiugina

Tenka pripažinti, naujasis „Galaxy Note9“ savo dizainu primena „Note8“ ar „Samsung Galaxy S9+“, bet tai nėra blogai – šie telefonai atrodė nuostabiai ir „Note9“ atrodo net kiek geriau dėl savo nedidelių patobulinimų.

Visų pirma, naujasis „Note“ yra šiek tiek labiau kampuotas. Kita naujovė – „S-Pen“ gali kitokios spalvos nei pats telefonas. Jeigu renkatės mėlynos spalvos „Note9“, „S-Pen“ bus geltonas. Tai atrodo tiesiog fantastiškai.

Taip pat „Samsung“ perkėlė pirštų atspaudų skaitytuvą į kiek patogesnę poziciją – po kamera. Tiesa, šįkart jis yra ganėtinai mažas, todėl didesnių pirštų savininkams siūlome naudoti itin sparčiai veikiančią veido atpažinimo funkciją.

Galiausiai, reikia pasidžiaugti, kad „Samsung Galaxy Note“ serija vis dar puikiai tinka technologijų entuziastams, nes tai yra vienas iš kelių aukštos klasės telefonų rinkoje, turinčių 3,5mm ausinių ir MicroSD kortelės lizdus, bei atsparumą vandeniui ir dulkėms!

Geriausias ekranas rinkoje

„Samsung“ ekranai išmaniesiems telefonams jau kurį laiką yra laikomi geriausiais. Tad ir su „Note9“ ekranu kompanija aplenkė tik save. Naujojo „Note“ ekranas yra neabejotinai geriausias pagal visus aspektus. Jis toks ryškus, kad vaizdą jame galima laisvai įžiūrėti net plieskiant vasariškai saulei, o matymo kampai yra beprotiškai dideli. Na, o naktį ryškumą galėsite sumažinti iki visiško minimumo, todėl „Note9“ ekranas mažiau kenks jūsų akims.

„S-Pen“ yra tiesiog nuostabus

Kai „Samsung“ pristatė pirmąjį „Galaxy Note“ su „S-Pen“, šis pieštukas tiesiog atrodė kaip nostalgiškas priedas milžiniškam telefonui. Taip, juo galėjai piešti arba valdyti savo telefoną, bet dažniausiai jis tiesiog gulėdavo telefono viduje.

Praėjus tiek metų, „S-Pen“ vis dar liko „Galaxy Note“ serijoje ir šiemet jis yra naudingesnis negu bet kada anksčiau, nes šis pieštukas pagaliau gavo Bluetooth ryšį!

Tai leidžia naująjį „S-Pen“ naudoti kaip nuotolinį valdymo pultelį. „Samsung Lietuva“ vadovas Simonas Skupas pasakojo, kad šiuo tušinuku galima valdyti telefono kamerą, versti prezentacijų lapus, valdyti muziką, vaizdo įrašus, o ateityje juo bus galima kontroliuoti ir daugelį kitų aplikacijų, nes „Samsung“ leidžia programuotojams integruoti tokią galimybę į savo programėles.

Savaime aišku, funkcionalumas, kurį turėjo praeitos kartos „S-Pen“ tušinukai, vis dar išliko. Tai reiškia, kad galite itin greitai įjungti tam tikras „S-Pen“ programėles, piešti, valdyti telefoną, daryti ekrano nuotraukas, rašyti į užrašinę net neatrakinus telefono ir t.t. Šios funkcijos galbūt nepravers labai dažnai, bet kai jų prireiks, turėdami „S-Pen“ tikrai džiaugsitės.

Patobulintas „Samsung DeX“

„Samsung Dex“, sukurtas dar prieš kelis metus, leidžia „Note9“ paversti tikru kompiuteriu – tereikia pasiimti adapterį (USB-C į HDMI) ir prijungti savo telefoną prie monitoriaus arba televizoriaus. Šis sprendimas vartotojui išmaniuoju leidžia naudotis kaip kompiuteriu: galėsite kurti prezentacijas, naršyti internete, redaguoti nuotraukas, žiūrėti mėgstamiausias laidas ir, svarbiausia, naudotis daugybe programų vienu metu. „DeX“ yra beveik pilnavertis kompiuteris. Pavyzdžiui, monitoriuje vykdant vaizdo peržiūrą, tuo pačiu metu rašikliu „S Pen“ galima žymėtis pastabas ar savo išmanųjį naudoti kaip kompiuterio pelės klavišus. „DeX“ pravers tiems, kas daug keliauja ir nenori nuolat tampytis nešiojamojo kompiuterio arba tiems, kas ieško nebrangaus ir patogaus sprendimo ofiso kompiuteriams. Kadangi naujasis „Note9“ yra ypač galingas dėl savo naujojo aštuonių branduolių „Exynos“ procesoriaus, pagaminto pagal 10nm technologiją, ir net 6 GB RAM, jis tikrai daugeliui gali pakeisti įprastą kompiuterį.

Puiki kamera, galėsianti nudžiuginti kiekvieną

„Note9“ kamera yra tiesiog fantastiška. Šis telefonas turi du 12 megapikselių raiškos sensorius su OIS (optinė vaizdo stabilizacija), taip pat viename iš sensorių yra besikeičianti diafragma. Šviesoje naudojama f/2.4, o tamsoje – platesnė f/1.5 diafragma. Būtent todėl „Note9“ fiksuoja stulbinančius kadrus tiek dieną, tiek naktį.

Iš tiesų, dieną „Note9“ kamera tiesiog neturi lygių – spalvas šio telefono sensoriai atkuria tiesiog tobulai, „Samsung“ programinė įranga nepersistengia su efektais ir geresnių šiuo atveju tiesiog nėra.

Tamsoje situacija taip pat labai gera – nuotraukos išeina be triukšmo, ganėtinai detalios ir spalvingos, bet rinkoje yra „Huawei P20 Pro“ – kitas flagmanas su nuostabia kamera. Pastarasis turi ypatingąjį naktinį režimą, kurio „Note9“ neturi, todėl naktį už „Note9“ geriau fotografijas daro tik šis telefonas iš „Huawei“.

Verta pastebėti, kad „Note9“ kamera, kaip ir „Huawei P20 Pro“, naudoja dirbtinį intelektą. „Samsung“ telefone jis padeda šiek tiek pakeisti kameros nustatymus (tai nėra daroma taip agresyviai, kaip „Huawei“ telefone), taip pat „Samsung“ telefonas automatiškai nustato, kada kadre kas nors yra užsimerkęs arba sujudėjęs. „Note9“ tokiu atveju paprašo jūsų padaryti dar bent vieną kadrą. Fantastika!

Na, o mėgstantys asmenukes tikrai apsidžiaugs – „Samsung Galaxy Note9“ priekinė kamera yra neabejotinai viena geriausių rinkoje ir gali fiksuoti puikius kadrus net ir tamsoje, o jeigu to jums nebus gana, visada galite išsitraukti „S-Pen“, padėti savo „Note9“ ant stalo ar kur nors kitur, ir užfiksuoti asmenukę galine kamera nuotoliniu būdu, tiesiog paspaudžiant „S-Pen“ mygtuką!

Stulbinantis baterijos tarnavimo laikas

Jeigu norite flagmano, kurio baterija laikytų ilgai, be jokių abejonių rinkitės „Samsung Galaxy Note9“. Šis telefonas turi milžinišką 4000 mAh bateriją ir ganėtinai taupius komponentus, todėl jis ganėtinai laisvai ištarnauja net dvi dienas. Be to, „Note9“ palaiko bevielį ir greitąjį krovimą, tad galite visiškai nesijaudinti.

Telefonas tikram technologijų entuziastui

„Samsung Galaxy Note9“ yra tiesiog fantastiškas telefonas kiekvienam technologijų entuziastui. „Samsung“ neatėmė iš mūsų jokio funkcionalumo – „Note9“ turi 3.5mm audio ir MicroSD lizdus, ypač greitą procesorių, daug RAM ir vidinės atminties, nuostabias kameras, itin funkcionalų „S-Pen“ rašiklį, patogią programinę įrangą ir ilgai tarnaujančią bateriją. Ar „Note9“ yra brangus? Taip, bet šis telefonas tikrai vertas savo kainos!

Lizingo akcija

IŠSIMOKĖTINAI be pabrangimo iki 10 mėn. su „GF Lizingu“!

 

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas į DPD Pick-up terminalus.

SAMSUNG Galaxy Note 9
   
849,00 909,00 Sutaupote 60,00