Apžvalgos

XIAOMI MI 2 LITE: KAI REIKIA ŠIUOLAIKIŠKO TELEFONO PATOGIAME KORPUSE

 

Ekrano ryškumas ir vaizdo kokybė

Mi A2 Lite pasižymi išties aukštos kokybės ekranu. Rezoliucija netgi 1080 x 2280 taškų, kas leis stebėti vaizdus ekrane nematant pačių ekrano taškų netgi žiūrint iš arti! Ekrano ryškumas išties aukštas, todėl nekils bėdų ir bandant peržvelgti pranešimus saulės šviesoje. Taip po gi telefonas siūlo patogią funkciją – staigus ekrano elementų priartinimas. Pakanka tris kartus bakstelti pirštu į norimą ekrano vietą, ir ji jums bus išdidinta, bakstelkite tris kartus dar ir vaizdas grįš į įprastąjį. Tai puiki funkcija jei skubiname ir rodomas tekstas yra smulkus - padidinsite ir aiškiai perskaitysite. Kad aktyvuoti šią funkciją, eikite į telefono nustatymus ir paieškoje veskite: „Didinimas“, pasirinkę šį punktą, aktyvuokite „Didinti palietus tris kartus“.

 

Kameros kokybė ir privalumai

Mi A2 Lite kameros programa išties turi ką pasiūlyti. Dviejų gerai subalansuotų lęšių derinys kartu su šiltai balta blykste. Blykstės parinktys netik siūlo standartinį įjungta, išjungta, auto režimus, bet ir iš karto pasiūlo žibintuvėlio funkciją. HDR rėžimas leis atlikti natūralesnių spalvų kadrus tiems kas nori išvystyti piną Mi A2 Lite kameros pajėgumą. Programa mums siūlo jau parengtus fotografavimo profilius, leisiančius atlikti dar ryškesnius kadrus, prisitaikant kamerai prie objekto spalvų spektro. Pakanka spustelti trijų rutuliukų simbolį fotokameros aplikacijos viršuje ir apačioje matome parinktis (Normalus, Ryškus, Filmas, Latte, Saulėta...), jas pritaikyti kasdienybėje išties patogu – fotografuojate meno kūrinį kavos puodelyje - pasirinkite „Latte“ rėžimą, jei tai vidurdienio peizažas gamtoje - rinkitės „Saulėta“, tai užtikrins ryškesnes nuotraukas, spalvos bus automatiškai optimizuotos tuometinei aplinkai. Pasirinkę „daugiau nustatymų“ randame funkciją „ištiesinimas“, tai nauja Xiaomi kamerų funkcija padėsianti jums laikyti telefoną tiesiai, jei jūsų planuojamoji nuotrauka siekia tikslumo, pavyzdžiui fotografuojant saulėleidį horizonte. Visos šios naudingos funkcijos apvijamos 12 megapikselių kaspinu! Išties daug taškų, užtikrinančių gerą nuotraukų kokybę tinkamą nuotraukų spausdinimui.

 

Procesorius ir darbinė atmintis

Šiame mažylyje sukasi aštuoni branduoliai, kiekvienas iš jų 2Ghz ir jiems asistuoja net 4Gb darbinės atminties (RAM). Pabandėme įdiegti AnTuTu Benchmark programą, kuri „pakankina“ telefoną iki jo limitų ir duoda telefono galingumo įvertinimą taškų pavidale (daugiau reiškia geriau). Mi A2 Lite surinko 78891, ką tai mums sako? Na pavyzdžiui Samsung Galaxy S9 taškų skaičius yra 253181, tačiau pvz. buvusio „flagship“ telefono Huawei P10 taškų skaičius yra 61164, todėl galima drąsiai teigti jog Redmi A2 Lite turi puikų vidutinės klasės procesorių idealiai tinkamą kasdienėms užduotims. Puikiai susidoros su jūsų Facebook, Instagram, Youtube, WhatsApp, Viber aplikacijomis. Testuojant naujausius žaidimus, tokius kaip PUBG Mobile, Lineage 2 Revolution, Need for Speed No Limits, nesukėlė jokių kliūčių juos tobulai žaisti, todėl šis telefonas be vargo susidoros su šiuo metu išleistais populiariausiais žaidimais.

 

Apie energiją visai dienai

Turime net 4000mAh talpos baterija, daugiau nei tris kartus pigesniame telefone už populiarųjį Samsung Galaxy NOTE 9, kurio baterija taip pat 4000mAh. Atlikome testą, žiūrėjome Youtube teikiamus filmus ir laidas su pilnai įkrauta baterija, rezultatas – telefonas be sustojimo rodė vaizdo medžiagą 2h50min. Beveik 3 valandos su pilno ryškumo ekranu pastovios vaizdo medžiagos, tiesiogiai transliuojamos internetu, yra išties neblogas rezultatas. Taip pat išbandėme baterijos išeikvojimą natūraliomis darbo dienos aplinkybėmis (kartais rašant žinutes, karts nuo karto paskambinant, kartais patrinant aktualijas internete), rezultatas: 18 valandų iki pilno išsikrovimo, išties neblogai! Baterijos įkrovimo laikas taip pat labai aktualus dalykas šiame skubančiame gyvenime, todėl atlikome įkrovimo laiko testą, rezultatas: pilnai įkrausite telefoną per 2h 20min. Na tai išties neblogas laikas turint galvoje jog tai net 4000mAh talpos baterija!

 

Patogumas naudotis

Telefonas su beveik 6 colių ekranu, tačiau jaučiasi rankoje išties patogiai, nesukelia jausmo jog modelis per didelis, jis tiesiog patogus, galbūt dėl savo apvaliu kampų, o galbūt ir dėl to jog, net su talpia baterija, jis visiškai nesunkus. Tenka pagirti Xiaomi už puikų svorio paskirstymą telefone naudojant lengvus bet tvirtus komponentus. Taip, telefonas tikrai neturi „pigaus korpuso“ pojūčio ar skuboto ir nepatogaus meniu. Taigi, su meniu išplanavimu Xiaomi ir toliau nenuvilia, vos atrakinę telefoną išvysite darbalaukį, kuris sukomponuotas pačios Google firmos ir nekoreguotas. Kodėl taip yra? Nes Xiaomi Redmi A2 Lite naudoja Android One. Tai „švariausia“ ir stabiliausia Android versija skirta norintiems pažinti tikrąjį Android. Pagrindinis darbalaukis jus pasitiks jau su paruošta Google paieška ir pagrindinėmis dažnam vartotojui reikalingiausiomis programomis. Kad surasti pilnąjį programų paketą, tereiks darbalaukyje pirštu perbraukti iš apačios į viršų. Viskas paprasta, kaip ir atrakinti šį įrenginį saugiai ir greitai. Mi A2 Lite naudoja pirštų antspaudų skaitiklį, tai neprivaloma funkcija, bet rekomenduojame, nes parengus naudotis, telefoną atrakinsite vos per 0,3 sekundės, tai nesukels nepatogumų ir jūsų telefonas bus apsaugotas nuo neautorizuoto pasinaudojimo. Pastebėjome jog užrakinus telefoną, po keletos minučių yra automatiškai išjunginėjamos programos, kurios naudoja daugiausiai baterojos energinos, tai išties protinga funkcija, juk dažnai gali tekti užrakinti įrenginį, nepasiruošus ir palikti intensyviausiai naudojančias bateriją programas.

 

VERDIKTAS

Mi A2 Lite tai šiuolaikinio praktiškumo ir patogumo derinys be kompromisų sukurtas neįkąsti jūsų piniginei, ir kartu nepalikti jūsų be populiariausių šių dienų išmaniųjų telefonų savybių.
Patogus rankoje, stipri baterija, sklandus greitas meniu, prieinama kaina.
Ir jis vis dar telpa į kišenę!
DOVANA

Xiaomi Mi A2 Band apyrankė

XIAOMI MI A2 Lite 64GB
   
210,00 239,00 Sutaupote 29,00